Hyundai TUCSON „Beast“ z filmu Uncharted míří do Prahy

Jedna z hlavních hvězd nového snímku Uncharted, koncepční prototyp Hyundai TUCSON „Beast“, přijíždí do České republiky.

uniweb weby

Exkluzivně bude k vidění v multikinu Cinema City v pražském obchodním centru OC Letňany.  

Fanoušci filmové adaptace úspěšné videohry Uncharted si mohou atraktivní terénní koncept na vlastní oči prohlédnout od soboty 19. do neděle 27. února, kdy bude TUCSON „Beast“ vystavený ve vstupním foyer letňanského multikina Cinema City.

TUCSON „Beast“ je upravenou verzí sériového modelu Hyundai TUCSON, který se mimo jiné vyrábí ve výrobním závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích. Oproti standardní verzi je však koncept „Beast“ vybaven vyztuženými nárazníky, terénními pneumatikami a celou řadou dalších prvků výbavy pro outdoorové výpravy a dobrodružství. Prototyp TUCSON „Beast“ vytvořilo designové centrum značky Hyundai v Irvine v Kalifornii ve spolupráci se společností Sony Pictures.

Snímek Uncharted měl v českých kinech premiéru 10. února. TUCSON „Beast“ v něm září v rámci globálního partnerství, které bylo uzavřeno pro větší množství filmů v květnu 2020 se společností Sony Pictures. Hyundai Motor v tomto partnerství prezentuje svou vizi mobility zaměřené na člověka a realizované prostřednictvím produktových a technických inovací. Nová kampaň následuje po úspěšném partnerství společnosti Hyundai Motor s filmem „Spider-Man: Bez domova“, který je taktéž v programu kin a již se zařadil mezi deset globálně nejvýdělečnějších filmů všech dob.

TIP REDAKCE: Jak ušetřit při nákupu vozů značky Hyundai ?

Pokud si chcete pořídit auto značky Hyundai za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:

Poznámka redakce: pokud plánujete nákup nového vozu a hledáte tip na nejlevnější nová auta v České republice skladem (bez ohledu na značku vozu), pokračujte na stránku Nejlevnější nová auta v ČR.

Velikáni filmové hudby

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Clarinet Factory

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
webíky uniweb