Práce Nabídka zaměstnání

ASISTENT SALES

TURISTICO s.r.o. - Týnská

Týnská 1053, Praha

Martin Topinka

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 32 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Týnská č.p. 1053/21, Staré Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Topinka Martin Mgr., e-mail: info@turistico.cz

Co vás čeká :

- vytváření nabídek, komunikace s hotely a klienty, zpracování poptávek, příprava podkladů pro fakturaci, každodenní komunikace se zahraničními partnery (především touroperátory) emailem a po telefonu.a angličtině, komunikace s dodavateli a kolegy v ramci infrastruktury Turistico. Organizace pobytů a služeb pro skupiny klientů ze španělsky a anglicky hovořících zemí. Dále se jedná o bežnou kancelářskou a operativní praci v cestovce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít :

- hledáme kolegyni či kolegu, který ovládá velmi dobře anglický jazyk Umí používat velmi dobře programy MS OFFICE (Word a Excel). Má organizační schopnosti, nechybí mu spolehlivost.

Výhodou bude, pokud budete umět :

Španělský jazyk, zkušenosti z cestovního ruchu a obchodního prostředí.

Co vám můžeme nabídnout :

Zajímavou práci s aktivním využitím cizích jazyků. Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu v centru Prahy s cestami do okolních zemí. Možnost vydělat si i nad rámec bežného ohodnocení.

Zaměstnanecké výhody : mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova.