Poslední aktualizace


Nefalšovaný industriál a symbol luxusu: Modřanské lofty Vanguard Prague jsou jako žádné jiné

Je vyšší než Petřínská rozhledna a úchvatné výhledy nabízí také z luxusní střešní terasy. Terasa je přístupná všem obyvatelům čtrnáctipatrové budovy, která je historicky spojena s prvopočátky letectví u nás a nyní jako Vanguard Prague symbolizuje loftové bydlení budoucnosti. Většina loftů Vanguard má navíc svoji vlastní terasu. Také díky obrovským skleněným plochám, velkooformátovým oknům a výšce stropů až 4,3 metru uchvátí mimořádnou vzdušností.

1

Radka Ká (Dnes)

Jaký nábytek na terasu? Rady a tipy pro výběr.

Při pořizování nábytku na terasu velká část lidí vnímá především vzhled, ale je třeba brát na zřetel i další důležité náležitosti- především zamýšlený způsob použití a potřebnou údržbu.

1

Marcel (Před 3 měsíci)

Je lepší zahradní slunečník, nebo markýza?

Pomalu, ale jistě nám začínají slunečné dny a spousta z nás začíná uvažovat, kde se před horkým letním sluncem ukryje. Za sebe můžu říct, že nejlepší je v tomto ohledu vzrostlý strom, který nabídne stín a rovněž uvolňuje do ovzduší vlhkost, takže chladí 2x. Jeho stín je navíc intenzivnější, než stín od slunečníku, nebo markýzy. Pokud ale chcete zajistit stín tam, kde žádný strom není, pak Vám může pomoci markýza, nebo slunečník. Která možnost je ale vhodnější?

2

Honza Nový (Před 4 měsíci)

VENKOVNÍ UČEBNA SKOLATO

Naší budoucností jsou děti a většinu dětství tráví ve škole, pojďme jim společně zpříjemnit tento čas a přispějme k jejich zdraví a silné imunitě, vytvořením příjemného venkovního prostoru – venkovních učeben, kde mohou nabírat nové znalosti a zároveň si užívat čerstvého vzduchu a krás přírody. Děti budou z venkovních učeben SKOLATO nadšené a učení půjde samo.

5

Jak na zdravé bydlení?

Co je to zdravé bydlení a jak s ním souvisí syndrom nemocných budov?

0

BrickHouse s.r.o. (Před rokem)