Práce Nabídka zaměstnání

Account Manager

ZTE CZECH, s.r.o.

Hvězdova 1716, Praha

Veronika Diosegiová

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 35 000,- Kč

MVP: Hvězdova č.p. 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4
Kontakt: veronika.diosegiova@zte.com.cn
Náplň práce:
- sběr relevantních tržních informací o síťových technologiích a navrhování pracovních plánů,
- návštěvy potenciálních a existujících zákazníků za účelem vyhledávání obchodních příležitostí a analýza potřeb zákazníků,
- koordinace prostředků společnosti a studie proveditelnosti potenciálních projektů,
- organizace a řízení aktivit, př. konference se zákazníky,
- hodnocení kapacity společnosti ve vztahu k potřebám zákazníků,
- organizace zpracovávání nabídek včetně tvorby relevantních podkladů v reakci na výzvu zákazníků k podávání nabídek,
- určování rozsahu projektu ve spolupráci s technickým a projektovým oddělením na základě porozumění zákaznických potřeb, přihlašování nabídek k zakázkám,
- pravidelné návštěvy zákazníka za účelem zjištění aktuálních potřeb zákazníka a přidělení příslušných prostředků společnosti za účelem revize projektové
- dokumentace, účast na smluvním vyjednávání.
- komunikace se společnostmi ve skupině v anglickém nebo čínském jazyce
Preferujeme kandidáty s předchozí zkušeností na obdobné pozici a dále se znalostí anglického a čínského jazyka.
Životopisy prosím zasílejte na email: veronika.diosegiova@zte.com.cn.