Práce Nabídka zaměstnání

Asistenti skladu a řidiči pickupu servisu + sklad pneumatik

Radim Wagner
608 910 924
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 000,- až 23 000,- Kč

Kontakt: tel.: 608 910 924, e-mail: wagner@autopapousek.cz

Upřesňující informace:
Hledáme do autoservisu v centru Prahy zaměstnance na pozici Řidiči pickup servisu + sklad pneumatik.
Požadujeme: ŘP sk. B (aktivní řidič - budeš řídit osobní vozidla, dodávky), výpis z RT,
Nabízíme: pracovní dobu Po-Pá 7-15:30 hod.
Náplň práce: vedení skladu pneumatik, výpomoc ve skladu automobilů, odvoz/dovoz autodílů, zajištění STK, vyzvedávání vozidel u zákazníků (Pickup), leasingové auta apod., výpomoc při sezónním pneuservisu, čištění vozidel, výpomoc při údržbě, chodu autoservisu

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní připojištění, stravování + pití zajištěno