Práce Nabídka zaměstnání

Business Development Senior Specialist

Ariba Czech s.r.o. - Bucharova 13

Bucharova 2817, Praha

Nikola Solarova

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 100 000,- až 200 000,- Kč

Kontakt:nikola.solarova@sap.com
Upřesňující informace:
Náplň práce
Business Development Senior Specialist je odpovědný za
fungování oblasti SAP Customer Success Board Area". Hledáme vysoce motivovaného jedince, který prokáže schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí pod vysokým tlakem. Je zapotřebí výjimečná komunikace, strategické myšlení, obchodní prozíravost a férový přístup.

Náplň práce
Příprava a účast na setkáních se zákazníky a partnery
Spolupráce se správními kancelářemi za účelem co nejlepší podpory prodejní strategie společnosti SAP, uvedení na trh a realizace obchodů
Zvládání eskalací a podpora procesu řešení
Koordinace každodenních operací a projektů správní rady
Provádění analýz a statistik

Požadavky
5+ let celkové profesionální praxe
Bakalářský titul
Pokročilá znalost interních procesů SAP
Pracovní zkušenosti s vedením projektů, týmů nebo organizací
Dovednosti efektivního řešení problémů
Schopnost řídit a fungovat v prostředí s vysokou poptávkou, sebemotivovanost, usilující o dokonalost, flexibilní, agilní s vysoce pozitivním přístupem a ochotou se rychle učit

Zaměst.výhody:
stravenky, sickdays, plně hrazená pracovní neschopnost, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění (po 6-ti měsících), zdravotní péče, roční odměny, možnost dalšího vzdělávání