Práce Nabídka zaměstnání

Customer Service Representative

Curium Netherlands Holding B.V., odštěpný závod

Prosecká 852, Praha

Linda Žáková
732 500 261

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 37 000,- Kč

Náplň práce:
- Včasné a přesné zpracování objednávek v interním systému
- Zodpovídání dotazů, řešení požadavků zákazníků
- Každodenní komunikace se zákazníky v německém jazyce
- Spolupráce s ostatními týmy - finanční oddělení, logistika

Tyto požadavky jsou vítány:
- Nejméně deset let zkušeností v oblasti zákaznického servisu
- Zkušenost na pozici Customer service representative / support v nadnárodní společnosti (ideálně 5 let a více)
- Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Plynulá znalost německého jazyka slovem i písmem
25 dní dovolené, Multisport karta, firemní vzdelávání, možnost pracovat z domu