Práce Nabídka zaměstnání

Finanční analytici

POS Media Global Services, s.r.o. - sídlo

Budějovická 778, Praha

Viktoriaya Ismailova

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

Kontakt: e-mail: ismailova@pos-media.eu
Upřesňující informace:
Náplň práce:
• vývoj a spravování Power BI reportů včetně mapování SAP dat přes SQL, vše ve spolupráci se zkušenou kolegyní
• spolupráce na dalších projektech datové analýzy a vývoje interních systémů, automatizace financí
• podpora zemím skupiny ve vývoji nástrojů a reportů pro finanční analýzy
• spolupráce na controllingových aktivitách v rámci měsíčních a ročních závěrek
• spolupráce na analýzách vývoje byznysu a komentářích pro akcionáře
• možnost rozvoje v oblasti IFRS reportingu a konsolidace skupiny
• příprava podkladů pro audit
Požadavky:
• znalost základních ekonomických a účetních principů
• velmi dobrá znalost MS Excel (kontingenční tabulky) a alespoň částečná znalost jazyka DAX (využívan u nás kromě v Power BI i v Power Pivot)
• alespoň základní zkušenost s tvorbou reportů v Power BI
• dobrá znalost SQL (tvorba dotazů)
• silné analytické schopnosti, smysl pro detail
• schopnost rychlého učení a rozvoje, „otevřená mysl“
• schopnost „zapadnout do týmu“ (sociální inteligence)
• znalost angličtiny slovem i písmem, min. B2
• zkušenost s controllingem v mezinárodní společnosti výhodou Zaměstnanecké výhody4):
Firemní notebook, telefon, stravenky, multisport karta, kurzy angličtiny, občerstvení na pracovišti, kariérní růst, 25 dní dovolené

Zaměstnanecké výhody:
Firemní notebook, telefon, stravenky, mu