Práce Nabídka zaměstnání

IT Support

Austro-Bohemia,s.r.o.

Na hrázi 178, Praha

PAVEL RANDÁK
603551158

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

Pracovní náplň:
" Správa počítačové sítě našich klientů (správa stanic, uživatelská podpora, částečná podpora serverů, routerů, VPN, zálohování atd.)
" Komunikace s klienty
" Vytváření manuálů a aktualizace dokumentace
" Práce na helpdesku
" Servisní činnost u přidělených zákazníků
" Pomoc při řešení nových projektů
Požadujeme:
" Výbornou znalost instalací a administrace OS Windows 10 a souvisejících aplikací
" Znalost TCP/IP a síťových prvků
" Znalost AJ na komunikativní úrovni
" ŘP skupiny B
" Profesionální přístup k zákazníkům, samostatnost a spolehlivost
Zvýhodňující znalosti:
" Znalost administrace MS AD, MS SQL, MS Exchange
" Znalost Linux serverů na úrovni administrace a konfigurace, Zabbix.
Požadované jazyky:
Čeština, Angličtina (čtení a psaní na komunikativní úrovni)
" Pružná pracovní doba
" Služební telefon a notebook (vše i pro soukromé účely)
" Placené kurzy a školení
" Možnost nákupu HW za velkoobchodní ceny
" Prémie a bonusy dle dosažených výsledků
" Práci na HPP nebo IČO.