Práce Nabídka zaměstnání

Linux Administrátor

Fairplay Pay s.r.o.

Karlovo náměstí 317, Praha

Tatiana Filippova
+420 257 224 778

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 24 100,- až 32 000,- Kč

KONTAKT : Tatiana Filippova, tel.: +420 257 224 778, e-mail: filippova@fpay.cz
MÍSTO VÝKONU : Karlovo náměstí č.p. 317/5, Nové Město, 120 00 Praha 2

Požadavky:

1. Odborná praxe v odpovídajícím zaměření
2. Dobré znalosti OS Linux, Windows; databáze (porozumění principům fungování,
znalost SQL a zkušenosti s mySQL/mongoDB/postreSQL); znalost ELK; Monitoring:
Grafana, Zabbix; VirtualBox; zkušenost s GCP a Puppet – výhodou
3. Čeština - začatacni, angličtina - pokročilá,ruština - pokročilá
4. Vysokoškolské, vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání
5. Analytické a koncepční myšlení, komunikační schopnosti, samostatnost,
zodpovědnost

Náplň práce:

1. Správa serverů
2. Sledování logů
3. Reakce na podezřelé aktivity
4. Provedení údržby databáze
5. Společné plánování rozvoje

ZAM. VÝHODY : zajímavé projekty, možnost práce z domova (v případě nutnosti), kancelář v
centru Prahy, přátelská atmosféra.