Práce Nabídka zaměstnání

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Vít Nerad
274 004 105

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 38 000,- Kč

Kontakt: Nerad Vít, tel.: 274 004 105, e-mail: vit.nerad@bestdrive.cz

Náplň práce:
- Provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech dle nabídky konkrétní provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle
- Provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky konkrétní provozovny
- Garantuje odbornost prováděných servisních činností

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
- řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou)
- praxe v autoservisu
- samostatnost, zodpovědnost
- časová flexibilita, práce pod tlakem a fyzická zdatnost (v době přezouvacích sezón - jaro a podzim)
- výpis z RT

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20 000 Kč
- zázemí velké a stabilní společnosti
- finanční ohodnocení závislé na výkonu, v sezóny jaro a podzim nadstandardní
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny, týden dovolené navíc, stravenky a jiné benefity