Práce Nabídka zaměstnání

Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

VOLTCOM, spol. s r.o. - 001

Otevřená 1092, Praha

Detail firmy

Petr Jeřábek
267052547

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

Elektromontér silnoproudých zařízení

Společnost VOLTCOM spol. s r.o. uznávaná a ověřená společnost v oblasti energetiky, hledá novou posilu na pozici Elektromontér silnoproudých zařízení. Jedná se o certifikovaného dodavatele výstavby kabelových a telekomunikačních sítí, provádění staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co vás čeká:
o elektromontážní práce na stavbách v Praze a okolí
o trafostanice, rozvody, VN, NN
o pokládky a montáže kabelů 1kV a 22kV
o práce na elektrických zařízeních
o elektromontážní práce pro distributory elektrické energie PREdi, ČEZdi a EON

Požadujeme:
o výuční list nebo maturitní vzdělání v oboru elektro-silnoproud
o vyhláška 50/1978 Sb., § 6
o praxe v oboru vítána, ale není podmínkou
o manuální zručnost, pracovitost, samostatnost a odpovědný přístup k práci
o ŘP skupiny B, BE výhodou

Zaměstnanecké výhody:

o 13. plat - každý rok vyplácen bez výjimky
o 5 týdnů dovolené
o pravidelná školení - průběžné vzdělávání v oboru
o přátelské prostředí + individuální přístup = není jen fráze
o dny placeného volna navíc - každý pátek 13.
o stravenky v hodnotě 120,- Kč
o penzijní připojištění - nikdy není dost brzy myslet na důchod
o úrazové pojištění - 24 hod. denně 7 dnů v týdnu po České republice
o firemní akce - sv. Voltcom (grilování), kulturní akce
o sdílený skútr - možnost využití pro rychlý přesun kamkoliv
o občerstvení na pracovišti - dobrá káva, čaj, bublinková i nebublinková voda, sušenky