Práce Nabídka zaměstnání

Mzdoví účetní

Tereza Todorov
244 006 212, 244 006 220
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 13 000,- až 17 000,- Kč

Kontakt: tel.: 244 006 212, 244 006 220 kdy: denně 9:00 - 11:30 hod. 13:00 - 14:30 hod , e-mail: rejstrik@rejtr.justice.cz

Upřesňující informace:
Požadované znalosti:
- min. 2 roky praxe v oblasti zpracování mezd
- znalost daňové problematiky (především daň z příjmů fyzických osob)
- mzdové doklady, jejich zpracování a evidence, odvody zdravotního a sociálního
pojištění
- zkušenost se mzdovým systémem Datacentrum - výhodou
- znalost práce na PC (MS Office) na uživatelské úrovni

Náplň práce
- komplexní zpracování mzdové agendy pro organizaci se 36 zaměstnanci
- zajišťování výplaty a zúčtování platu, náhrad platu a dalších plnění poskytovaných
zaměstnancům
- provádění veškerých odvodů a zajišťování jejich vykazování
- zpracování ročního zúčtování daní za zaměstnance i za organizaci (srážková a
zálohová daň, příprava a realizace roční mzdové závěrky)
- vedení mzdové evidence a výkaznictví (ELPD, mzdové listy, DPN aj.)
- archivace mzdových podkladů
- komunikace s oprávněnými institucemi (úřady práce, pojišťovny, Ministerstvo
spravedlnosti)

Další dovednosti, schopnosti, požadavky:
- chuť učit se novým věcem,
- spolehlivost, pečlivost a přesnost
- čistý trestní rejstřík

Odměňování:
- v souladu s § 5 odst. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o odměňování zaměstnanců
ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
- osobní příplatek a mimořádné odměny
- na organizaci se nevztahuje zákon o státní službě

Nabízíme
- stravenky v hodnotě 100,00 Kč
- možnost sebevzdělávání (školení)
- v případě dobré spolupráce možnost částečného výkonu práce z jiného místa
(homeoffice)
- služební telefon a notebook i pro soukromé účely
- slušné zacházení, malý kolektiv

Přihlášku do výběrového řízení s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na: rejstrik@rejtr.justice.cz nebo
na adresu: Rejstřík trestů, k rukám personalistky, Soudní 988/1, Praha 4
nejpozději do 25. 2. 2022.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do strukturovaného životopisu dáváte
v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, Rejstříku trestů souhlas k jejich zpracování pro účely v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici mzdová účetní.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.