Práce Nabídka zaměstnání

Nákupčí s It a Aj

MONACO int. s.r.o. - areál AEROTAXI

Mladoboleslavská 902, Praha

Alena Lachmanová
608325387

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 28 000,- Kč

Náplň práce:
- zpracování podkladů pro objednávky zboží z Itálie, EU a tuzemska,
- cenotvorba
- příprava podkladů pro příjem zboží na sklad,
- denní komunikace s dodavateli včetně řešení reklamací
- správa a překlady (z Ij ? Čj) technických listů a specifikací surovin, pomůcek a obalů,
- zalistovávání položek do systému a udržování aktuálních informací a cen
- tvorba etiket na potraviny
- nabídky zákazníkům.

Požadujeme:
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce s excel
- velmi dobrou znalost Čj a Ij slovem i písmem (na úrovni "rodilý mluvčí")
- komunikativní znalost Aj
- schopnost samostatné i týmové práce

Výhodou:
- praxe v oboru gastro
- orientace v příslušné oborové legislativě
- znalost systému ABRA.

Nabízíme:
- nástupní mzdu od 28.000,- Kč do 33.000,- Kč dle zkušeností

Jsme česko - italská rodinná firma a v gastronomii působíme již od roku 1993.