Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupci

D&G wines s.r.o.

Puškinovo náměstí 518, Praha

Gregory Carranza
+420606049304

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 28 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce:
jednat se stávajícími zákazníky, většina z nich jsou Francouzi
aktivně oslovovat nové klienty a zjišťovat jejich potřeby
prezentovat celé portfolio produktů firmy a připravovat cílené produktové nabídky
vypracování cenových nabídek, sledování zakázek a platební morálky zákazníků
účastnit se workshopů, veletrhů, konferencí pořádaných naší společností
organizace skupinových zájezdu do Francie (minimálně 4krat ročně), prohlídky vinařství našich dodavatelů.

Požadujeme:
ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
umíte naslouchat klientovi a navrhnout mu vhodné řešení
máte velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
jste proaktivní člověk s pozitivním přístupem
umíte si samostatně organizovat svoji práci
jste aktivní řidič, ochotný cestovat ke klientům

Požadované jazykové znalosti:
Ruský, francouzský (podmínkou)

Zaměstnanecké výhody: Dny volna tzv. sick day, PC, příjemné pracovní prostředí