Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupci

Alfa Fiduca s.r.o.

Čs. armády 371, Praha

Auyelbek Amandykov

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Nástupní plat 17 000,- až 20 000,- Kč

Kontakt: Auyelbek Amandykov, e-mail: auyelbek.amandykov@gmail.com

Náplň práce:
- akvizice , péče o budoucí zákazníky (udržování dobrých obchodních vztahů a zajišťování další spolupráce)
- příprava smluv, obchodní jednání, nabídky, výběrová řízení
- reporting
- reprezentace společnosti
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou , ŘP sk. B
- loajalitu, cílevědomost, samostatnost , profesionální vystupování a prezentační dovednosti
- zkušenosti s prodejem v oblasti telekomunikací
- ználost kazašského jazyku na úrovni rodilého mluvčího je podmínkou