Práce Nabídka zaměstnání

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

S.E. Perspektiva s.r.o. P2

Plavecká 400, Praha

Dmitrii Elkin
+420774650307

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 17 800,- až 25 000,- Kč

Práce v salonu krásy na adrese Plavecká 400/12.
Náplň práce:
Prodej služeb salonu, podpora a správa sociálních sítí, vedení interní dokumentaci, zpracování objednávek.

Požadujeme: dobra znalost sociálních sítí (Instagram, Facebook atd.), dobré komunikační a prezentační schopnosti.

První kontakt:
e-mailem - flamingobeautycz@gmail.com
telefon - +420774650307

Zaměstnanecké výhody: Možnost kariérního růstu, notebook a pracovní mobil, samostatnou odpovědnou pozici, pružná pracovní doba.