Práce Nabídka zaměstnání

Personalista(ka)/asistent(ka) ředitele

Zařízení služeb MZe s.p.o. /Dělnická č.p. 213/12/

Dělnická 213, Praha

Mgr. Nina Weissová
773 758 173

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Dělnická č.p. 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Mgr. Nina Weissová, tel.: 773 758 173, e-mail: nina.weissova@zsmze.cz

Náplň práce:
- Zpracování podkladů pro výpočet mezd
- Personální administrativa (evidence dovolených, evidence sick-days, práce s docházkovým systémem)
- Agenda spojená se vznikem a ukončením pracovního poměru
- Evidence platových postupů v programu FluxPam
- Správa Fondu kulturních a sociálních potřeb (evidence žádostí a čerpání)
- Drobná administrativa (správa elektronické knihy jízd, kompletace faktur)
- Vedení spisové služby a archivu organizace
- Tajemník/ice Rady organizace (vypracování zápisu cca 3x ročně)
- Asistence řediteli organizace

Očekáváme:
- Min. SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou) zakončené maturitní zkouškou
- Výbornou znalost českého jazyka
- Základní znalost pracovněprávní legislativy
- Výhodou znalost NV 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
- Samostatnost, ale i týmovost se schopností samostatného rozhodování a přijímání odpovědnosti, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
- Neformální prostředí a práce v malém týmu
- Pracovní telefon a notebook
- Slunné kanceláře s výhledem v moderní business budově v Holešovicích
- Stabilitu státní příspěvkové organizace
- Pružnou pracovní dobu
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (zástup za MD) s možností prodloužení

Zaměstnanecké výhody : dovolená 5 pracovních týdnů, 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné stravování pro zaměstnance, příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb.