Práce Nabídka zaměstnání

Personální administrátor

POS Media Global Services, s.r.o. - sídlo

Budějovická 778, Praha

Barbora Radová
778 881 176
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 15 000,- až 18 000,- Kč

MVP: Budějovická 778/3, 140 00 Praha 4
Kontakt: radova@pos-media.eu
Náplň práce:
• personální administrativa (správa HR systému a docházky, příprava smluv apod.)
• řízení náboru, účast na výběrovém řízení, inzerce pracovních pozic
• administrativa spojená s onboardingem a offboardingem
• reporty a jiné ad hoc úkoly dle potřeb HR oddělení
• spolupráce na HR projektech
Požadavky:
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• znalosti a orientace v personální problematice
• anglický jazyk na úrovni B2
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost
• znalost MS office
Zaměstnanecké výhody: Firemní notebook, telefon, stravenky, multisport karta, kurzy angličtiny, občerstvení na pracovišti