Práce Nabídka zaměstnání

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Printing Solutions Prague s.r.o., Za Zastávkou

Za zastávkou 373, Praha

Elena Baytinger

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 500,- až 22 000,- Kč

Popis pozice:
Dokončovací práce v tiskárně. Práce a manipulace s vytištěnou produkcí.
- Řezání publikací, letáků, papíru atd na řezačce.
- Pomocné práce při výrobě knih.
- Tvrdá a měkká vazba knih a dokumentů.
- Provádí skládání a lepení výrobků, laminace atd.
- Pomocné práce u strojů na finální úpravu tiskovin
- Balení hotové výrobky.

Požadavky:
- čistý trestní rejstřík
- pracovitost, spolehlivost, trpělivost, zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost, komunikativnost
- Jazykové znalosti: český - alespoň základní znalost; ruský - úroveň rodilý mluvčí