Práce Nabídka zaměstnání

Pracovníci ostrahy, strážní

Bartoň a Partner s.r.o. Máchova č.p. 439/27

Máchova 439, Praha

Monika Temiaková
733 122 453

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 13 440,- Kč

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn po-ne. Nástup možný ihned.
Požadavky: trestní bezúhonnost
Náplň činnosti: evidence návštěv, komunikace s klienty, výdej klíčů
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (733 122 453) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.