Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník zákaznické podpory

AZ Retail s.r.o.

Františka Křížka 1393, Praha

Ing. JAN CVETKOV
494 900 127

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 20 000,- až 20 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Františka Křížka č.p. 1393/25, Holešovice, 170 00 Praha 7
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. JAN CVETKOV, tel.: 494 900 127, e-mail: cz4222@odkarla.cz

Hledáme kolegu pro oblast péče o zahraniční zákazníky elektronického obchodu.

Jazykové požadavky: portugalština, španělština, angličtina.
Potřebné jsou všechny zmíněné jazyky, čeština výhodou.

Náplň práce: písemná komunikace se zákazníkem, evidence a řešení zákaznických
požadavků.