Práce Nabídka zaměstnání

Prodejce vozů Opel

Autovars Praha, s.r.o.

Jankovcova 1535, Praha

Detail firmy

Monika Spilková
+420 602625905

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Náplň práce
" zodpovědnost za plnění cílů
" pravidelný kontakt a péče o stávající zákazníky firmy
" rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
" prezentace a prodej vozů, doplňků, finančních produktů, pojištění
" koordinace mezi prodejem a poprodejními službami
" účast na marketingových aktivitách a akcích na podporu prodeje
" administrativa spojena s chodem oddělení
" komunikace s importérem
Požadujeme
" ukončené SŠ / VŠ vzdělání
" zkušenost na obchodní pozici i v jiném oboru, přirozené obchodní myšlení
" dobré komunikační schopnosti pro osobní, telefonický i písemný kontakt se zákazníky
" profesionální zastupování obchodních zájmů firmy
" vlastní iniciativu i v oblastech podpory prodeje, zákaznických akcí, marketingu
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
" trestní bezúhonnost

Nabízíme
" kariéru v atraktivní oblasti prodeje nových vozů
" zázemí, stabilitu
" možnost osobního rozvoje a profesního růstu
" mzda + odměny a provize dle pracovního výkonu
" firemní benefity - po zkušební době možnost služebního vozu, SIM karta i k soukromým účelům, MultiSport karta, produktové školení
" nástup ihned nebo dle dohody