Práce Nabídka zaměstnání

Projektanti pozemních staveb- junior

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o.

Bucharova 1314, Praha

Alena Piskáčková

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

Kontakt: e-mail: praha@sieberttalas.com

Náplň práce: • Vedení projektu – samostatný projektant • Řízení vztahu s externími subdodavateli • Interní koordinace týmu • Projektování, včetně vypracovávání průvodních a technických zpráv • Jednání s dotčenými orgány státní správy a dalšími dotčenými subjekty

Požadujeme: • VŠ stavebního směru • Autorizace výhodou • Přehled v BIM, ideální je osobní zkušenost a orientace v problematice • Znalost jednoho světového jazyka aspoň na komunikativní úrovni • Znalost CAD SW – ArchiCAD výhodou • ŘP sk. B podmínka • Časová flexibilita a oddanost profesi

Zaměst.výhody:
Nabízíme:
• Plat dle zkušeností a existence/neexistence autorizace + cílové odměny
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené • Multisport karta
• Firemní teambuildingy • Služební telefon i k soukromým účelům
• Místo výkonu práce: Praha 13 – Stodůlky