Práce Nabídka zaměstnání

Projektové řízení / administrativa

POS Media Czech Republic, s.r.o.

Budějovická 778, Praha

Barbora Radová
778 881 176

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 45 000,- Kč

MVP: Budějovická 778/3, 140 00 Praha 4
Kontakt: radova@pos-media.eu
Náplň práce:
• Projektové vedení interního kreativního studia
• Koordinace projektů od klientů a rozdělování práce – dodržování časového plánu,nastavení hlídání rozpočtů a efektivity, reporting
• Komunikace s významnými klienty
• Report pro manažery a CFO
• Denní práce s PC – MS Office
Požadavky:
• 3 letá zkušenost na obdobné pozici nebo pozici v marketingové či reklamní agentuře
• Zkušenost s plánováním a řízením projektů reklmaních kampaní BTL
• Angličtina na úrovni B2
• Skvělé organizační schopnosti, smysl pro detail a time-management
• Multitasking a orientace v různých projektech
• Energická osobnost
Zaměstnanecké výhody:
Firemní notebook, telefon, stravenky, multisport karta, kurzy angličtiny, občerstvení na pracovišti, kariérní růst, 25 dní dovolené