Práce Nabídka zaměstnání

Projektový pracovníci

Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie

Lipí 1911, Praha

Barbora Drtinová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 500,- až 26 830,- Kč

Do oddělení zahraničních aktivit hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Projektový pracovník.
Náplň práce:
- příprava a zpracování podkladů pro projekty z výzev Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrátu hlavního města Prahy, případně i evropských programů (Erasmus apod.)
- organizační zajištění, zpracování reportů a zpráv o činnosti, finanční řízení a vypořádání těchto projektů
- spolupráce s projektovým a finančním manažerem
Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail. Znalost anglického jazyka je výhodou. První pracovní smlouva je na dobu určitou s možností dalšího prodloužení na neurčito.
Plat je stanovený dle tabulek pro příspěvkové organizace.
Odměny, pracovní notebook, vzdělávací kurzy, stravování za výhodné ceny, 5 týdnů dovolené. Po zkušební době příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění.