Práce Nabídka zaměstnání

QA Specialist

Actum, s.r.o.

Hvězdova 1734, Praha

Michaela Manová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 40 000,- Kč

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Nusle
Kontaktní osoba: Kleinová Klára, tel.: 724666612, e-mail: career@actum.com
Náplň práce:
Příprava testovacích scénářů
Manuální testování webových řešení napříč mobilními zařízeními a prohlížeči
Příprava test reportů
Příprava uživatelské dokumentace
Komunikace s vývojáři
Požadujeme:
Zkušenosti s testováním webových aplikací
Angličtina na středně pokročilé úrovni (nebát se mluvit a mít zájem se rozmluvit), protože tým vývojářů a testerů je mezinárodní
Proaktivní přistup ke své práci
Výhodou je znalost automatizace ve WebDriveru, ale není podmínkou
Výhodou je znalost Jiry/TFS, ale není to podmínkou
Co nabizime:
Testovat různé typy projektů na webových platformách
Naučit se automatizované testování (web driver v C#)
Získat zkušenost se Scrum metodikou, kterou jsou projekty řízeny = vývojáři a testeři úzce spolupracují během vývoje
Naučit se technologicky progresivní webové platformy Sitecore a Kentico
Certifikaci ISTQB, a různé vyvojářské certifikace
Vlastní iniciativa a vlastní názor je vítán a vyžadován, je zde prostor pro realizaci vlastních nápadů, procesů, nastrojů
Interního učitele angličtiny, který se vám bude individuálně věnovat
Permanentní vzdělávání a držení kroku s technologickým vývojem
Zahraniční pracovní cesty
Zaměstnanecké výhody:
Flexibilní začátek a konec pracovní doby, občasný home office,
5 týdnů placené dovolené,
Certifikace - přístup k certifikacím na Sitecore, Kentico, Telligent a Microsoft produkty,
Mezinárodní prostředí - každodenní využití angličtiny,
Lekce angličtiny s naším učitelem Paulem, který je rodilý Američan,
Friday Academy program, kde nám pravidelně přednáší externí i interní experti z oboru. Přednášky jsou technicky zaměřené a pomáhají nám se vzdělávat a držet krok s technickým vývojem,
Teambuildings - rádi podnikáme společné akce ať už je to běh, lodě, BBQ, bowling, badmington a jiné,
Sleva na dovolenou na jachtě,
Máme vynikající kávu, čaj a ovoce každý den.

Job description:
Testing scenarios preparation
Manual testing of web solutions throughout various mobile devices and browsers
Testing reports preparation
Users documentation preparation
Communications with developers (primarily .NET specialization)

Experience needed:
Experience with testing of web applications
Fluent English
Proactive attitude, innovative thinking, ambition to professionally grow
Big advantage (not a must) is knowledge of WebDriver, JIRA, TFS

5 weeks of annual leave
Flexible working hours
Certifications - we offer Microsoft as well as Sitecore and/or Kentico certifications
International work environment - daily use of English language
English mentoring for those who need it provided by our American full-time teacher
Friday Academy program, which is tailored to our needs, keeps us abreast of the newest technology and development within the industry. The program is built by internal as well as external professionals from the industry.

Teambuildings - be it running race, dragon boats, high ropes or BBQ event, we like to socialize regularly
Discount on yacht charter vacation
And of course - we have a good coffee and free fruit every day