Práce Nabídka zaměstnání

Recepční / Pokladní, zkrácený úvazek pro OZP

Autovars Praha, s.r.o.

Jankovcova 1535, Praha

Detail firmy

Monika Spilková
+420 602625905
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 6 743,- až 7 500,- Kč

Na zkrácený úvazek 2 dny v týdnu přijmeme pokladní/ recepční do autoservisu a autosalonu

Náplň práce:
zajištění chodu pokladny - práce s hotovostí a platebními kartami, spolupráce s účtárnou a mzdovou účtárnou-pracovní smlouvy atd.-docházka vystavování faktur a dokladů spolupráce s techniky- vyřizování dotazů - skenování dokladů+ faktur chod recepce - evidence došlé pošty aj.

Požadujeme:
příjemné vystupování a kultivovaný projev
pečlivost a spolehlivost, důslednost
praxe na obdobné pozici výhodou
práce s PC