Práce Nabídka zaměstnání

Recruiter

Bartoň a Partner s.r.o., MVP Ovčí hájek

Ovčí hájek 2175, Praha

Martin Dudák
735 171 157 V pracovní dny mezi 7.30 - 16.00

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

Náplň práce
- aktivní nábor zaměstnanců
- personální zajištění zakázek v daném regionu
- spolupráce na náborech s manažery
- příprava inzerce
- komunikace s úřady
- pravidelný reporting

Požadavky
- středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe v oblasti lidských zdrojů není podmínkou
- časovou flexibilitu
- samostatnost, zodpovědnost, odolnost proti stresu
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- základní znalosti práce Microsoft Office - Word, Excel, Outlook
- výhodou řidičský průkaz skupiny B,
- trestní bezúhonnost

Nabízíme
- dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu (kvartální odměny)
- flexibilní pracovní dobu (možnost zkráceného úvazku)
- osobní automobil
- přátelský kolektiv

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu, strukturovaného životopisu v elektronické podobě a kopie maturitního vysvědčení na e-mail: martin.dudak@bartonapartner.cz