Práce Nabídka zaměstnání

Recruitment Consultant

D-ploy (Czech Republic) s.r.o. 1

Budějovická 778, Praha

Peter Vlčko

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 40 000,- až 44 000,- Kč

Náplň práce
* pravidelná komunikace s náborovým týmem
* pomoc s úvodným screeningem, plánování pohovorů, spravování kalendáře pro tým i kandidáty
* zveřejňování inzerátů s nabídkou práce na profesionálních webech a sociálních médiích
* komunikace s kandidáty, pomoc při pohovoru, podpora pozitivního zážitku z pohovoru
* práce s náborovým softvérem při sledování otevřených pozic
* rozesílání hromadných a informačních e-mailů a další administrativa
Požadavky na kandidáty
* vzdělání v oblasti obchodu, HR, psychologie, komunikace nebo příslušného oboru,
* 1-2 roky osvědčené praxe jako náborář,
* znalost živostního cyklu náboru,
* technická zdatnbost - práce s více kalendáři,
* skvělé komunikační schopnosti,
* schopnost řešit problémy a kritické myšlení,
* plynulá znalost angličtiny, další cizí jazyk výhodou

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 25 dnů dovolené v kalendářním roce, vzdělávací aktivity