Práce Nabídka zaměstnání

Referent dávkové a pojišťovací činnosti OSVČ

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 20 730,- až 29 920,- Kč

Kontakt:katerina.lipkova@cssz.cz
Upřesňující informace:
Požadavky:
Uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce:
Náplň práce spočívá v registraci osob samostatně výdělečně činných do systému sociálního zabezpečení, ve zpracování Přehledů o příjmech a výdajích OSVČ, v činnostech spojených se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru OSVČ v nemocenském a důchodovém pojištění, ve spolupráci s orgány státní správy, v poskytování odborné pomoci OSVČ v oblasti nemocenského pojištění a důchodového pojištění.
Zaměst.výhody:
Stravenky v hodnotě 100 Kč, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pružná pracovní doba, dětská skupina v místě pracoviště.