Práce Nabídka zaměstnání

Regionální manažer/ka ostrahy pro Prahu a Středočeský kraj

Bartoň a Partner s.r.o., MVP Ovčí hájek

Ovčí hájek 2175, Praha

Lenka Zatloukalová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Náplň práce:
- zodpovědnost za zajištění provozní činnosti přidělených objektů
- odpovědnost za kvalitu služeb, jednání s představiteli klientských firem
- vedení zaměstnanců, plánování práce podřízených

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- MS Office, Internet, e-mail
- řidičský průkaz skupiny B
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
- služební automobil, mobilní telefon, osobní PC

Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na e-mail: lenka.zatloukalova@bartonapartner.cz. Do předmětu zprávy uveďte "ostraha".