Práce Nabídka zaměstnání

SW Developer

Siemens Mobility, s.r.o.

Siemensova 2715, Praha

Monika Norocká
704873884

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 40 000,- až 85 000,- Kč

místo výkonu práce: Siemensova č.p. 2715/1, 155 00 Praha 51
Norocká Monika, tel.: 704873884, e-mail: monika.norocka@siemens.com

Vaším úkolem bude
* vývoj softwaru pro produkty železniční automatizace s důrazem na kvalitu kódu
* úzká spolupráce s vývojem hardwaru, podpora testování a měření prototypůVaším úkolem bude

Co u Vás oceníme
* vysokoškolské vzdělání technického směru
* velmi dobrou znalost programovacích jazyků C/C++
* dobrou znalost angličtiny
* znalost standardů pro vývoj softwaru (např. MISRA)
* zkušenosti s vývojem embedded systémů (např. ARM architektury)
* zkušenosti se systémy pro správu verzí (např. Git, ClearCase, SVN)
* zkušenosti se statickou a dynamickou analýzou kódu
* výhodou jsou znalosti a praktické zkušenosti s vývojem softwaru pro bezpečnostní systémy
* týmového ducha, analytické a systémové myšlení, skutečné zaujetí pro kvalitu
* ochotu cestovat cca 3 týdny v roce
Zaměs.výhody:
- flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů dovolené
- elektronické stravenky
- příspěvek na životní/penzijní pojištění/dalších 8 dní volna/body do systému Cafeteria
- pracoviště přímo u metra B Stodůlky