Práce Nabídka zaměstnání

Shift manažer Regionálního bezpečnostního operačního centra

Pinkerton ČR s.r.o.

Kateřinská 466, Praha

Michaela Prosova

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 48 000,- až 52 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Kateřinská č.p. 466/40, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT : Michaela Prosova, e-mail: michaela.prosova@pinkerton.com

Pinkerton - Shift manažer Regionálního bezpečnostního operačního centra

Při procházení těmito nejistými časy věřte, že Pinkerton je stabilní a prosperující společností již více než 170 let. Jako leader v oboru bezpečnosti a řízení podnikových rizik si můžete být jisti, že pokud se k nám připojíte, budete pracovat pro společnost budoucnosti. Jsme zde dnes a budeme zde zítra. Jsme prosperující komunitou s více než 2 000 profesionály v oblasti bezpečnosti a řízení rizik.

Popis pozice:

Shift Manažer Regionálního bezpečnostního operačního centra bude řídit servis poskytovaný Bezpečnostními pracovníky v EMEA regionu. Shift manažer používá ověřené postupy, aby byla zajištěna bezpečnost klientových zaměstnanců, budov a majetku.

Popis práce:

" Reprezentovat základní hodnoty Pinkertonu - integrita, bdělost a excelence.
" Vedení 15ti členného týmu Bezpečnostních operátorů ve směnném provozu.
" Zajistit efektivní směrování a správu všech technologií RSOC včetně síťového videa a řízení přístupu.
" Propojit se s dalšími centry bezpečnostních operací (R/GSOC) v síti SOC a zajistit, aby byly v celé síti udržovány osvědčené postupy.
" Poskytovat vysokou úroveň služeb místním a vzdáleným pracovištím a zaměstnancům s důrazem na bezpečnost a ochranu zaměstnanců, majetku a informací.
" Poskytnout reakci na incidenty a aktivaci alarmu.
" Přípravovat reporty na denní / týdenní / měsíční bázi.
" Spojit se s pohotovostními službami a dalšími agenty monitorování, dle potřeby.
" Pomáhat při shromažďování a uchovávání důkazů o digitálních médiích.
" Pomáhat při shromažďování a prohlížení síťových video obrazů v reakci na vyšetřování incidentů a v souladu s kodexem praxe.
" Pod minimálním dohledem zvolit vhodnou reakci na každý hlášený incident.
" Udržovat aktivní povědomí o monitorovaném prostředí a podporovat bezpečné a efektivní pracovní podmínky.
" Zachovávat svědomitý a proaktivní přístup k práci na dosažení vynikajících standardů pro ně a jejich tým.
" Všechny ostatní úkoly přidělené úkoly.
Vzdělání a zkušenosti:
" Bakalářský titul v oboru bezpečnosti, mezinárodních vztahů, teritoriálních studií, nebo příbuzných oborů, a/nebo čtyři a více let zkušeností s bezpečnostním monitorováním (a z toho dva roky na manažerské pozici).
Kompetence:
" Znalost anglického jazyka (úroveň B2 / C1) - komunikace probíhá plně v anglickém jazyce, čeština není potřeba
" Výborné komunikační dovednosti se schopností se přizpůsobit na základě jednotlivce a situace.
" Pochopení systémů pro správu videa a přístupu.
" Znalost systémů Genetec, C-Cure, Trackforce nebo podobných integrovaných systémů.
" Znalost základního zabezpečení, vyhodnocení incidentů a třídění zpráv.
" Schopnost poskytovat stručné a jasné verbální a písemné zprávy.
" Znalost některých technických prvků spojených se zabezpečovacími systémy, jako jsou IP sítě, servery a LAN / WAN.
" Znalost zásad ochrany údajů, jako je GDPR, a potřeba udržovat citlivé informace v bezpečí.
" Licence SIA (nebo ekvivalent země), výhodou.