Práce Nabídka zaměstnání

Social Media Specialist

POS Media Czech Republic, s.r.o.

Budějovická 778, Praha

Viktoriya Ismailova
776 008 468

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 35 000,- Kč

Kontakt: e-mailem ismailova@pos-media.eu

Upřesňující informace
Náplň práce:
• Monitorování komunikace s followers/fans
• Výběr vhodných influencerů pro konkrétní značky našich klientů
• Spolupráce s grafickým týmem (grafika, fotky, animace, videa)
• Zajištění smluvních vztahů s influencery
• Kontrola správnosti nastavené spolupráce
• Kontrola příspěvků (čas, hashtagy atd.)
• Reporting výsledků ze sociálních sítích
• Příprava soutěží
• Publikování obsahu
• S postupujícím časem se bude pracovní náplň rozšiřovat tak, aby tě to s námi pořád bavilo a social media tým tak mohl zpracovávat více zakázek
Požadavky:
• Výborný copywriting – dokonale ovládáš český jazyk – tvé texty budou časem číst statisíce lidí
• Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti – týmový duch
• Měl byste umět pracovat v FB, IG, YT a Tik Tok
• Standardní znalost MS Office
• Anglický jazyk na úrovni B2 minimálně
• Samostatnost, proaktivitu a příjemné vystupování
• Odpovědný a pečlivý přístup Zaměstnanecké výhody4):
Firemní notebook, telefon, stravenky, multisport karta, kurzy angličtiny, občerstvení na pracovišti, kariérní růst, 25 dní dovolené