Práce Nabídka zaměstnání

Software Engineer C++

ESET Research Czech Republic s.r.o. - Praha

Jankovcova 1037, Praha

Hana Kovaříková

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 55 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Jankovcova č.p. 1037/49, Holešovice, 170 00 Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: hana.kovarikova@eset.cz , Kontaktní osoba . Bc. Kovaříková Hana
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
ESET rozšiřuje své portfolio bezpečnostních řešení a migruje je do next-gen cloudové platformy. Hledáme šikovné vývojáře C++ s láskou pro cross-platform projekty (Linux, Windows, Docker) a se schopností nebo s chutí naučit se Golang. Jsme menší specializovaný tým, pracujeme s moderním stackem (C++17, Golang, Git, Bitbucket, Jenkins, Jira, Python3, gRPC). Pracujeme v uvolněné přátelské atmosféře, kde má každý možnost rychle zapadnout a vyrůst.
Co hledáme:
- Ovládání moderního C++ (C++17 a výše)
- Zkušenost s dalším programovacím nebo skriptovacím jazykem (Golang, Java, Python, Bash) bude velké plus
- Zkušenost s architekturou a infrastrukturou mikroservis (technologie jako Docker, Kubernetes, Istio, Helm, NATS) bude přínosem
- Jakákoliv zkušenost s cloudem (AWS, Google, Azure) bude plus
- Zkušenost s prací na large-scale distribuovaných systémech bude cenná
- Výbornou a kreativní schopnost řešit úlohy a problémy
- Schopnost naučit se nové technologie a produkty
- Zkušenost s programováním serverů a s vícevláknovým zpracováním

Náplň práce:
- Vývoj nových vlastností našeho řešení pro secure management
- Vývoj a správa škálovatelných mikroservis starajících se o miliony požadavků
- Spolupráce s dalšími vývojovými, testerskými a dokumentačními týmy
- Být součást agilního týmu, který si sám navrhuje tech stack, architekturu, vývojové prostředí a best practices
Být kreativní a experimentovat s novými řešeními, a přesto praktický a oddaný kvalitě, údržbě a optimizaci kódu

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Bezedné nápoje pro všechny! Dopřej si kávu, čaj, džusy a další nápoje, co hrdlo ráčí.
Hladový u nás taky nebudeš. Na každý pracovní den u nás dostaneš stravné lístky, které plně hradíme. No a kdyby ti vyhládlo během tvého pracovního nasazení, ve společné kuchyňce najdeš celý den zdravé občerstvení.
Je nám jedno jestli jezdíš do práce autem, na kole, nebo chodíš pešky. Měsíční příspěvek na dopravu dostává každý bez rozdílu.
Jsme také přesvědčení, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A proto při významných živnotních událostech jako jsou svatba nebo narození dítěte od nás kromě gratulace dostaneš i finanční příspěvek.
Lék na věčnou mladost zatím k dispozici nemáme. Dokud ho ale nevynaleznou budeme našim zaměstnancům přispívat na důchodové nebožpojištění.
Pracuj naplno, užívej si naplno. Za tímto heslem si stojíme a proto po celý rok našim zaměstnancům připravujeme mnoho ackcí, aktivit a dalších příležitostí na společný oddych a zábavu.