Práce Nabídka zaměstnání

Softwarový inženýři - seniorní pozice

Comtrend Central Europe, s.r.o.

Jankovcova 1518, Praha

Kristýna Blažková

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 70 000,- Kč

Náplň práce:
Plánování systému, vývoj architektury systému podle specifikací a pomoc nadřízeným při propagaci projektu. Je potřeba mít proaktivní
přístup, být schopen plnit úkoly zadané nadřízenými.
Hlavní úkoly: 1) Předělání a analýza problému softwarového produktu, 2) Vývoj a návrh softwarového programu produktu, 3) Základní test
softwarového produktu, 4) Pomoc PM nebo FAE při řešení problémů záklazníků, 5) Analýza specifikací softwarového produktu, 6) Psaní dokumentů
Kandidát by měl idálně mít tyto znalosti: Znalost programování v jazyce C, porozumět znalostem souvisejícím se síťovou komunikací a být obeznámen s
vestavěným systémem, Znalost aplikace MS office, Outlook, Oprační systémy: Linux, Windows (NT,2000) WinXP, Programování: C/C++,
CGI, THML, XML., Preferujeme praxi více než dva roky a pracovní zkušenosti ve stejném oboru.
Preferujeme znalost teorie provozu, principy návrhu: TCP/IP, IP Routing protocols, ADSL/VDSL, GPON, XGPON, XGSPON, Common Router Interfaces and Protocols, Ethernt,
Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, ATM, PPP, VolP stack, 4G/5G mobile networks
Preferované jazykové dovednosti - plynulý anglický a čínský jazyk.