Práce Nabídka zaměstnání

Solutions Modern Infrastructure Manager

Curium Netherlands Holding B.V., odštěpný závod

Prosecká 852, Praha

Linda Žáková
732 500 261

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 110 000,- až 150 000,- Kč

Náplň práce:
- Vypracování řešení v oblasti informačních technologií a vy?početní techniky
- Tvorba dokumentace k spustění a testovací fázi produktu
- Design softwarovy?ch a hardwarovy?ch řešení
- Zodpovědnost za fungování firemní sítě
- Spolupráce s týmem Projektového řízení
- Souvisejíci úlohy dle operativních nařízení

Tyto požadavky jsou vítány:
- Nejméně deset let zkušeností v oblasti vy?početní techniky a informačních technologií
- Zkušenost v oblasti výpočetní techniky v rámci nadnárodní společnosti (ideálně 5 let a více)
- Nadstandardné zkušenosti v oblasti infrastruktury a architektury v oblasti vy?početní techniky
- Dovednosti a praktické zkušenosti s vedením vlastního ty?mu (ideálně 3 roky) zkušeností
- Nadstandardní znalosti práce s vy?početní technikou, zejména analy?za dat a tvorba reportů
- Pokročilé analytické schopnosti v oblasti interpretace dat
- Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Středně pokročilá znalost francouzského jazyka

25 dní dovolené, Multisport karta, firemní vzdelávání, možnost pracovat z domu