Práce Nabídka zaměstnání

Soudní zapisovatelka - civilní agenda

Okresní soud Praha - východ

Na poříčí 1044, Praha

Detail firmy

Petra Klusáčková
221 729 382

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 20 500,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Na poříčí č.p. 1044/20, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Klusáčková Petra Bc., tel.: 221 729 382, e-mail: pklusackova@osoud.phav.justice.cz

Požadujeme:
- vzdělání minimálně SŠ,
- praxe na obdobné pozici výzhodou, nikoli podmínkou
- trestní bezúhonnost
- výhodou je znalost soudního prostředí a soudní aplikace ISAS, IRES, né podmínkou
- dobrá znalost práce na PC, podmínkou (každodenní práce v interním programu a MS Office - word, Outlook)
psaní všemi 10ti prsty (státní zkouška výhodou)
- ochotu učit se novým věcem
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- přímé zaučení
- zařazení v platové třídě 7, platový stupeň dle praxe, zvláštní příplatek,
- zaměstnanecké benefity (stravenky 110,-Kč, dovolená 25 dní/rok, 6 dní indispoziční volno/rok, pravidelná interní školení a vzdělávání v oboru…
- přátelský kolektiv
- příjemné prostředí soudu v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností
- pracoviště v kancelářích, nikoliv openspace
pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce:
- přepisování protokolů, vedení spisové agendy, zajišťování přípravy a průběhu soudního jednání, vyhotovování rozhodnutí a vyřizování porozsudkové agendy a provádění úkonů v rejstřících, další administrativní činnosti týkající se dané pozice

ZAM. VÝHODY :

Stravenky, dovolená 25 dní, 6 dní in.volna, vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, příplatek za vedení, odměny - závislé na výkonu práce.