Práce Nabídka zaměstnání

Stavbyvedoucí v energetice

Com - Pakt Energy, a.s.

Vlastibořská 2840, Praha

Daniel Tylš
737202788

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 50 000,- až 60 000,- Kč

kontkakt. Tylš Daniel Mgr., tel.: 737202788, e-mail: kariera@com-pakt.cz

Pracovní náplň:
"Realizace energetických staveb v souladu se stavební činností.
"Dohled nad dodržováním technologických postupů a harmonogramu prací.
"Kontrola kvality prací pracovníků i subdodavatelů.
"Řízení subdodavatelů, organizace práce technických pracovníků na stavbě.Kontrola souladu realizace na stavbě s projektovou dokumentací.
"Vedení kontrolních dnů a dodržování plánu nákladů.

Koho hledáme?
"Stavbyvedoucího pro stavby v energetice.
"SŠ/VŠ vzdělání (vyhláška 50/78 Sb min. §7/8)
"Zkušenosti s praktickou realizací a vedením energetických staveb.
"Autorizace výhodou.
"Znalost stavebního zákona.
"Technické myšlení, dobré komunikační schopnosti.
"ŘP skup. B
Naše nabídka:
"Odpovídající finanční ohodnocení
"Práce v malém kolektivu zkušených stavbyvedoucích
"5 týdnů dovolené
"100 kč Stravenky
"Příspěvek na penzijní/životní pojištění
"Kartu Multisport
"Teambuildingové akce
"Možnost vzdělávání a seberealizace
"Místo pracoviště: Praha Horní Počernice