Práce Nabídka zaměstnání

Strojní mechanik

Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s.

U Elektry 838, Praha

Sára Dvořáková
420 702 198 326

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 33 000,- až 40 000,- Kč

Kontakt: Dvořáková Sára Mgr., tel.: 420 702 198 326, e-mail: sara.dvorakova@huhtamaki.com

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• údržba tiskových strojů a strojů dokončovací výroby ve směnném provozu

POŽADUJEME:
• schopnost čtení a použití technických podkladů,
• orientace ve strojních normách a v technické dokumentaci strojů,
• znalost technologie svařování kovů a plastů (výhodou),
• znalost ručního obrábění a zpracování kovových materiálů a plastů,
• výhodou teoretické a praktické znalosti provádění údržby, rekonstrukce a oprav strojů a zařízení,
• ŘP - sk. B,
• znalost tiskových strojů výhodou,
• schopnost pracovat ve směnném provozu – 8 hodinové pracovní směny (ranní, odpolední, pohotovost),
• 1x měsíčně pohotovost,
• preciznost, spolehlivost a manuální zručnost.

Zaměstnanecké výhody:
závodní stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné volání v O2, zvýhodněná Multisportkarta, možnost pracovního růstu a vzdělávání