Práce Nabídka zaměstnání

Systémový administrátor/ka

PRAGUE ALLIANCE s.r.o.

Ječná 2093, Praha

Mgr. Marina Saprykina

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 51 188,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 2093/32a, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mgr. Marina Saprykina, e-mail: klient@pragal.eu
ZASLAT STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS

Náplň práce:
Správa firemní počítačové sítě (zabezpečení, optimalizace, údržba, odstraňování poruch)
Instalace nových počítačů, jejich příslušenství a nového softwaru
Správa operačních systémů, HW i SW
Implementace řešení pro zajištění kybernetické bezpečnosti
Optimalizace provozu sítě vzhledem k potřebám uživatelů
Zajištění technické a uživatelské podpory

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání (IT směr)
Zájem o IT, nové technologie a učení se novým věcem
Orientace a schopnost k nasazení bezpečnostních řešení
Znalost zacházení s HW
Dobré znalosti a zkušenosti s počítačovými sítěmi
Pokročilá znalost angličtiny
Dokonalá znalost ruštiny
Základní znalost českého jazyka je vítána
Praxe na obdobné pozici min. 3 roky

Co nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou
Zajímavou práci a motivující mzdové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
Příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas
Možnost home office

Svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: klient@pragal.eu

ZAM. VÝHODY :

VZDĚLÁVACÍ KURZY A ŠKOLENÍ, SLUŽEBNÍ NOTEBOOK A MOBILNÍ TELEFON