Práce Nabídka zaměstnání

Technický konzultant ServiceNow (SN Consultant)

GuideVision, s.r.o.

Türkova 2319, Praha

Veronika Demnerová

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 40 000,- až 60 000,- Kč

Požadavky:
Angličtina středně pokročilá
Znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (JavaScript, Java, C#, PHP, Ruby)
Zkušenost s webovými technologiemi (HTML, CSS)
Prokazatelná praxe v programování

Náplň práce:
Podílení se na implementaci ServiceNow v rámci projektů
Zastávání různorodých rolí od vypracování technické nabídky, přes analýzu u zákazníka, konzultaci procesů, implementaci technického řešení až po následnou technickou podporu
Kódování, nastavování a ladění platformy ServiceNow a integrace s okolními systémy
Komunikace se zákazníkem a to i v anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cafeterie, aj.