Práce Nabídka zaměstnání

Technik pro realizaci podlahových krytin a dveří

LUKOR s. r. o., Dolnoměcholupská

Dolnoměcholupská 209, Praha

Detail firmy

Pavel Andr
777710082, 283 083 311, 283 083 111

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Kontakt: Andr Pavel, tel.: 777 710 082, e-mail: andr@lukor.cz

Náplň práce:
- převzetí zakázky z obchodního úseku, její kompletní příprava po technické stránce v rámci zavedeného systému, včetně zaměření
- řádné vedení díla jak po technické stránce, tak po stránce administrativní (stavební deník, zápisy z kontrolních dnů apod .. )
- vedení pracovníků provádějících dílo ať již vlastních nebo smluvních v rámci provádění subdodávek
- průběžná kontrola kvality díla včetně přejímání jeho částí do subdodavatelů
- zajištění podkladů pro průběžnou fakturaci zakázek, konečnou fakturaci a předání díla
- řešení případných reklamací na díle vzniklých včetně administrace
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání nejlépe stavebního směru
- řidičské oprávnění skupiny B
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči zátěži, pozitivní a aktivní přístup
- dobrá úroveň sociálních dovedností: komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování
- dobrá úroveň organizačních dovedností: samostatnost, důslednost, pečlivost, schopnost rychlé orientace v prostředí středně velké společnosti
- dobrá znalost práce s PC (Excel)
- praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
- znalost práce v systému Vision32 výhodou

Zaměstnanecké výhody: hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny, zázemí stabilní společnosti (na trhu od roku 1992), možnost profesionálního růstu a pravidelného vzdělávání v oboru, služební telefon