Práce Nabídka zaměstnání

Týmový asistenti

POS Media Global Services, s.r.o. - sídlo

Budějovická 778, Praha

Viktoriaya Ismailova
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 15 200,- až 18 000,- Kč

Kontakt: e-mail: ismailova@pos-media.eu

Upřesňující informace:
Náplň práce:
• administrativně-provozní činnosti spojené se zajištěním chodu recepce a podpora CZ a HQ týmu
• správa parkovacích míst a vozového parku
• zajišťování občerstvení na jednání
• skenování a vkládání dokumentů do firemní databáze
• pracovní pochůzky – pošta, drobné nákupy, úřady
• příležitostná podpora Country Managera, CFO a COO
• podpora při zajišťování soukromých záležitostí pro CEO
Požadavky:
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• týmový hráč
• dobrá znalost MS Office, zejména outlook a excel
• příjemné vystupování a profesionalita
• spolehlivost
• anglický jazyk na komunikativní úrovni - výhodou
• zkušenost na obdobné pozici výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Firemní notebook, telefon, stravenky, multisport karta, kurzy angličtiny, občerstvení na pracovišti

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.