Práce Nabídka zaměstnání

Účetní specialista / specialistka

PRAGUE ALLIANCE s.r.o.

Ječná 2093, Praha

Mgr. Marina Saprykina

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 51 188,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 2093/32a, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mgr. Marina Saprykina, e-mail: klient@pragal.eu, ms@pragal.eu; svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: klient@pragal.eu

Náplň práce:
Kontrola účtování účetních operací
Účtování nestandardních případů, řešení operativních problémů
Metodické pokyny k účetním operacím
Finanční schvalování a kontrola faktur
Asistovat při interním i externím auditu, připravovat podklady
Příprava podkladů pro plány a finanční reporty
Komunikace a konzultace s kolegy, auditory, daňovým poradcem, atd.
Komunikace se zahraničními klienty
Prácovní cesty do zahraničí a EU

Co požadujeme:
Vzdělání v oblasti účetnictví
Dokonalá znalost ruského jazyka podmínkou
Dlouholeté praktické zkušenosti s metodikou zpracování účetnictví v RF
Pečlivý a odpovědny přístup
Flexibilita včetně časové flexibility
Reprezentativní, příjemné a profesionální vystupování
Analytické myšlení
Znalost programu "1?: Buchgalterija" výhodou
Chuť a ochota dále se vzdělávat a zdokonalovat

Co nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou
Tvůrčí a zodpovědnou práci na HPP ve stabilní firmě
Příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
Flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domu
Motivující finanční ohodnocení a možnost realizace vlastních nápadů
Vzdělávací kurzy a školení + úhrada jízdného
Moderní pracoviště v Praze

Zaměstnanecké výhody :
Vzdělávací kurzy a školení.
Služební notebook a mobilní telefon.