Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí obchodního oddělení

Go Study group jyzyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Washingtonova 1567, Praha

Barbora Ponížilová

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 36 500,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Washingtonova č.p. 1567/25, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Barbora Ponížilová, e-mail: barbora@gostudy.cz

Náplň práce:

Vedení obchodního oddělení, budování a aktivní správa obchodní sítě zejm. v Rusku, na Ukrajině, v Kyrgyzstánu a Uzbekistánu, reprezentace zaměstnavatele na konferencích a vzdělávacích veletrzích v daných státech, podílení se na získávání nových žáků, dohled nad chováním dalších zaměstnanců.

Požadavky:

Znalost ruštiny a ukrajinštiny – schopnost plynné komunikace, pracovní zkušenosti z regionu
postsovětských států, min. 5 let praxe na vedoucí pozici, další praxe na vedoucích pozicích výhodou, ochota účastnit se pravidelných pracovních cest dle potřeb zaměstnavatele (i několikrát do měsíce).