Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí prodejny

D&G wines s.r.o.

Puškinovo náměstí 518, Praha

Gregory Carranza
+420606049304

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 28 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce:
Zajištění provádění obchodních procesů a dodržování standardů.
Zodpovědnost za sortiment prodejny.
Zodpovědnost za prodejní výsledky.
Zodpovědnost za prezentaci zboží v souladu s firemní politikou.
Práce s reporty, kontrola prodeje a odpisy.
Provádění inventury.
Práce s personálem: nábor, řízení, školení a rozvoj, plánování směn.
Zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání.
Základní až středně pokročilá znalost o vínech výhodou.
Rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků
Samostatnost, zodpovědnost a chuť pracovat.
Znalost práce na PC (MS Office).

Požadované jazykové znalosti:
Ruský (rodilý mluvčí), anglicky (pokročilý), ostatní jazyky výhodou.