Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecní administrativní pracovníci

FAS finance company s.r.o.

U Sluncové 666, Praha

PAVEL MARTYNOV
771 217 070

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 000,- Kč

Popis pracovní pozice:
- Telefonní/emailová komunikace a podpora klientů
- Office support
- Administrativa s firemními dokumenty, skenování, archivace došlých faktur
- Zpracovávání elektronické evidence došlé firemní korespondence, alokace kolegům a zajištění odesílání korespondence
- Administrativní podpora/příprava podkladů pro obchodní jednání
- Práce v informačním systému/zadávání dat

Očekávané zkušenosti:
Předchozí zkušenost na obdobné pracovní pozici
Znalost práce s Datovou schránkou
Výborná znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint
Kladný vztah k práci s IT aplikacemi
Zkušenost s operačními systémy Linux nebo MacOS výhodou

Jazykové dovednosti:
Aktivní znalost českého, ruského, anglického jazyka (je podmínkou) - nezbytné pro komunikaci s kolegy a klienty.