Práce Nabídka zaměstnání

WINE IMPORT SPECIALIST

Vino Chlapi, s.r.o.

Polská 1664, Praha

ANASTASIJA ALIJEVA
776 650 656

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 22 600,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Polská č.p. 1664/15, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : ANASTASIJA ALIJEVA, tel.: 776 650 656, e-mail: anastasija.alijeva@akkn.cz

POŽADUJEME ZNALOST AJ C1, AFRIKÁNŠTINA C1 (nutná komunikace s jihoafrickými dodavateli, služební cesty). ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI, KOMUNIKATIVNOST, FLEXIBILITA.

NUTNÁ ZNALOST JIHOAFRICKÝCH VÍN, DOBRÝ PŘEHLED V OBLASTI JIHOAFRICKÉ KULTURY, PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOST V OBLASTI OBCHODU A KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY VÝHODOU.

NÁPLŇ PRÁCE : KOMUNIKIACE S JIHOAFRICKÝMI DODAVATELI, ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK VÍNA, SPOLUPRÁCE NA PLÁNOVÁÍNÍ PRODEJE.